C930e KURUMSAL WEB KAMERASI
C930e KURUMSAL WEB KAMERASI

C930e KURUMSAL WEB KAMERASI

LOGITECH

142,60 USD + KDV

4.959,06 TL

  • Stok Durumu Stokta Var
  • Garanti Süresi : 24 Ay
  • Üretici Kodu : C930e
  • Kargo Ücreti : Alıcı Öder


GÖRÜNTÜLÜ TOPLANTILARI KURUMSALLAŞTIRIN

C930e, az ışıklı ve arkadan yoğun aydınlatmalı ortamlar da dahil neredeyse her ortamda yüksek çözünürlüklü video kalitesi sağlayan gelişmiş bir HD 1080p web kamerasıdır. C930e, H.264 video sıkıştırma ve oldukça geniş 90° görüş alanı sayesinde bizzat o ortamda olmaktan sonra en iyi ikinci şeydir.

PROFESYONEL GÖRÜNTÜLÜ TOPLANTILAR BURADA BAŞLAR

C930e, profesyonel ve güvenilir video konferans deneyimi sağlar. RightLight 2 ve yüksek hassasiyetli bir mercek ile geliştirilmiş HD 1080p/30 fps video, her türlü ortamda zengin ve yüksek çözünürlüklü video kalitesi saplar. Üstün görüntü sensörü, yakınlaştırıldığında bile örtüşme veya bulanıklık olmadan sürekli HD kalitesi sağlar.

C930e
SİZ. MÜKEMMEL ŞEKİLDE KADRAJA ALINIRSINIZ.

SİZ. MÜKEMMEL ŞEKİLDE KADRAJA ALINIRSINIZ.

Oldukça geniş 90° görüş alanı, HD otomatik odaklama, kaydırma, eğme ve 4 kat HD yakınlaştırma ile kendinizi ve çalışma alanınızı mükemmel bir şekilde çerçeve içine alın. Çok yönlü dijital yakınlaştırma ile birleştirilen bozulmayan geniş görüş alanı, C930e’nin kolaylıkla akıllı tahtadaki ayrıntıları yakalamasını ve fiziksel nesneleri görüntülemesini sağlar. 90° dFOV, uygun fiziksel mesafe protokollerini gözlemlerken aynı zamanda da birden fazla katılımcıyı görüntüye dâhil etme konusunda idealdir.

 

OLAĞANÜSTÜ NETLİKLE İLETİŞİM KURUN

C930e, konuşmaların her zaman doğal ve anlaşılır olması için sesleri bir metreye kadar uzaktan net bir şekilde yakalayabilen çift entegre çok yönlü mikrofonlara sahiptir.

C930e İLE OLAĞANÜSTÜ NETLİKLE İLETİŞİM KURUN
YÜKSEK KALİTE, DÜŞÜK BANT GENİŞLİĞİ

YÜKSEK KALİTE, DÜŞÜK BANT GENİŞLİĞİ

Sürekli olarak mükemmel video akışı ile bant genişliğinin sınırlı olduğu durumlarda bile toplantı verimliliğini artırın. C930e, her zaman son derece net videolar üretebilmek amacıyla bilgisayar ve ağ kaynaklarına bağımlılığını en aza indirmek için Ölçeklenebilir Görüntü Kodlama (SVC) ile H.264 ve UVC 1.5 kodlamasını destekler.

 
TUNE MASAÜSTÜ İLE KONTROLÜ ELE ALIN

TUNE MASAÜSTÜ İLE KONTROLÜ ELE ALIN

Logi Tune Masaüstü uygulaması, C930e dâhil olmak üzere belirli modellerde kişisel cihaz kontrolünü ve özelleştirmeyi kolaylaştırır. Mini uygulama; yakınlaştırma/uzaklaştırma, renk ön ayarları, renk ayarlamaları, manuel odak belirleme gibi işlevler sağlayarak kesintisiz video iş birliği sağlamak için ekranınızda dikkat çekmeden çalışır ve ürün yazılımı güncellemelerini kolayca indirir.

 

KURUMSAL SERTİFİKALI

C930e, Skype for Business ve Microsoft Teams® sertifikalıdır. Sertifikalara ve diğer popüler uygulamalara uyumluluğa BlueJeans, Cisco Webex®, Fuze, Google Meet™, GoToMeeting®, Lifesize Cloud, Pexip, RingCentral Video, Vidyo ve Zoom® dahildir.

Kurumsal Kullanıma Uygun