• Tüm Kategoriler
    • Beek BN-J4858D 1000Base-SX (LC-550m-850nm-Multi-Mode) Sfp

      Beek BN-J4858D 1000Base-SX (LC-550m-850nm-Multi-Mode) Sfp
      Görsel 1
      PlatinPuan : 211.584
      Fiyat:
      39,88 USD + KDV
      İndirimli Fiyat (%34,6) :
      26,08 USD + KDV
      Kazancınız 13,80 USD
      KDV Dahil:
      262,81 TL
      262.81 www.emekbilgisayar.com
      Sınırlı Sayıda
      Diğer Özellikler
      Stok KoduKABLO KON BN-J4858D
      MarkaBEEK
      Stok DurumuVar
      8693661730021
      '1995'  Türkiye'nin Güvenilir Kurumsal Ve Perakende Teknoloji Firması"
      Kurumsal: Selanik 2 Cad. No: 72/16 Kızılay/ANKARA
      Teknik Servis: Selanik 2 Cad. No: 72/15 Kızılay/ANKARA
      Web: www.emekbilgisayar.com
      Telefon(Pbx):  0 (312) 425 18 03
      Fax: 0 (312) 425 07 86 (pbx)
      E-posta: emek@emekbilgisayar.com.tr

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.